تبلیغات
سرزمین فوتبال - روبن: در حال حاضر از هر زمان دیگری سهمگین تر هستیم؛ هیچ ترسی از یونایتد نداریم
آرین روبن طی اظهاراتی به منچستریونایتد هشدار داد آنها برای راه انداختن طوفان در اولدترافورد، آماده اند. وینگر ملی پوش هلندی بایرن مونیخ به میرور گفته است:

"پپ ما را به کوبنده ترین تیم در اروپا بدل کرده است. این فصل هم به عنوان یک تیم، قدم های بزرگی برداشته ایم. در حال حاضر از هر زمان دیگری سهمگین تر هستیم. از همان دقایق اول می توانیم فشار بسیاری به تیم مقابل بیاوریم، توپ را در کنترل داشته باشیم و برای 90 دقیقه کامل به حریف فشار بیاوریم.

"گواردیولا انتظارات بسیار بالایی از ما دارد. تمرینات مان هر روز بسیار فشرده است، ولی آن را بسیار دوست دارم. نوع بازی ما از سال قبل هم هجومی تر است. پارسال فشرده تر بازی می کردیم و تیم حریف را به زمین خودی می کشاندیم تا از ضدحمله استفاده کنیم.

"ولی پپ از لحاظ تاکتیکی بسیار قدرتمند است. او همیشه نقاطی را که می تواند به ما موقعیت های نفر به نفر بدهد را خاطر نشان می کند. او به ما آموخته است چگونه استارت های سریع بزنیم و بدون توپ حرکت کنیم. پس همه چیز مثل ساعت پیش می رود. بازی در چنین سیستمی فوق العاده است. شانس بردن جام های متعدد در سال های آتی، بسیار زیاد است.

"مقابل یونایتد قرار خواهیم گرفت که نام بزرگی است، ولی ما هم تا دندان مسلح ایم. می خواهیم دوباره لیگ قهرمانان را ببریم و هیچ ترسی از یونایتد نداریم. ما هیچ شانسی به حریفان نمی دهیم و این بایرن گواردیولا است."طبقه بندی: لیگ قهرمانان اروپا،
برچسب ها: روبن، بایرن مونیخ،

  • قیمت ماشین
  • غاز
  • ایران موزه
  • شکارچی نرم افزار