تبلیغات
سرزمین فوتبال - دیگو سیمئونه: بازی فردا از سه بازی فبلی مقابل بارسا سخت تر است؛ صبر کنید تا ببینیم چه کسی در زمین قوی تر عمل می کند
سرمربی آرژانتینی اتلتیکو مادرید در کنفرانس مطبوعاتی لیگ قهرمانان اروپا شرکت کرد.به گزارش AS، دیگو سیمئونه در این جلسه به سئوالات خبرنگاران پاسخ داد.

مسی و دیگو کاستا

"قطعا رونالدو در رئال، مسی در بارسا و کاستا در تیم ما شاخص ترین افراد هستند. دیگو یک رشد و پیشرفت باور نکردنی داشته است و مسی هم در ماهی که گذشت دقیقا به همان چیزی تبدیل شد که آرژانتین در جام جهانی می خواهد."

بازی فرداشب

"تمام بازیکنانی که بازی خواهد کرد، فردا یکی از سخت ترین روزهایشان خواهد بود و ما در مقابل یکی از بهترین بارساها بازی خواهیم کرد و مطمئنا آن ها سعی در تمام کردن کار در بازی رفت دارند."

آندرس اینیستا

"به نظر من یکی از بهترین هاست. او یک بازیکن فوق العاده با بازی چشم نواز و سرعت ذهنی بالا می باشد که می تواند در پست های مختلف بازی کند."

سه تساوی در برابر بارسا در این فصل

"بازی فردا از همه آن ها سخت تر است. در بازی اول ما در زمین خودی بازی کردیم و بازی سوم نیز مسی کمی ناآماده بود و ما در حال حاضر در مقابل آماده ترین شرایط آن ها قرار خواهیم گرفت."

پیش بینی شما از شرایط بازی

"بدون شک آن ها سعی دارند که توپ را از ما بگیرند و با استفاده از فضاهای زمین به ما حمله کنند. صبر کنید تا ببینیم چه کسی در زمین قوی تر عمل می کند."طبقه بندی: لیگ قهرمانان اروپا،
برچسب ها: فوتبال، اتلتیکومادرید، دیگو سیمونه،

  • قیمت ماشین
  • غاز
  • ایران موزه
  • شکارچی نرم افزار