تبلیغات
سرزمین فوتبال - مویس: می دانیم در مقابل بایرن مونیخ، چه شبی انتظارمان را می کشد
منچستریونایتد باید فردا (سه شنبه) در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، در اولدترافورد از بایرن میزبانی کند و دیوید مویس اذعان داشته اگر آنها می خواهند قهرمان اروپا را حذف کنند، باید بتوانند از کوچکترین نقاط ضعف این تیم، بهترین استفاده را بکنند. به گزارش The National، آقای برگزیده، که اصلا روزهای خوشی نمی گذراند، در مورد این بازی گفته است:

"وقتی قرعه بایرن نصیب مان شد، به نظرم آمد که به بهترین تیم اروپا در حال حاضر، خورده ایم. حتما بسیاری از مردم هم با این مساله موافق اند. بازی بسیار سختی داریم و می دانیم چه شبی انتظارمان را می کشد، ولی باید بتوانیم از کوچک ترین نقاط ضعف آنها، بهره گیریم.

"پپ یک تیم فوق العاده در اختیار گرفته و از خودش هم به آن افزوده است. آنها هفته ها قبل از اتمام آن، بوندس لیگا را برده اند و اکنون روی لیگ قهرمانان متمرکزند."منچستر توانست شکست خارج از خانه صفر بر 2 مقابل المپایکوس در لیگ قهرمانان را به پیروزی 3 بر صفر در خانه بدل کند و پای به دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان بگذارد، ولی در ماه گذشته آنها مقابل لیورپول و سیتی در خانه صفر بر 3 شکست خوردند تا امیدهایشان برای گذشتن از سد قهرمان اروپا کمتر و کمتر شود. 


طبقه بندی: لیگ قهرمانان اروپا،
برچسب ها: مویس، منچستر یونایتد، بال، بایرن مونیخ،

  • قیمت ماشین
  • غاز
  • ایران موزه
  • شکارچی نرم افزار