تبلیغات
سرزمین فوتبال - ناپولی اشتیاق بیشتری برای پیروزی داشت
تاریخ : دوشنبه 11 فروردین 1393 | 01:23 ب.ظ | نویسنده : ایوب محمدی

سرمربی یوونتوس پس از شکست مقابل ناپولی تاکید کرد تیم حریف اشتیاق بیشتری برای پیروزی داشته است.

یوونتوس هفته سی و یکم رقابت‌های لیگ فوتبال ایتالیا را با شکست دو بر صفر مقابل ناپولی به پایان برد.

به نقل از فارس، خوزه ماریا کایخون 37 و درایز مرتنز 81 برای ناپولی گلزنی کردند تا ناپولی 64 امتیازی شده و همچنان در رتبه سوم جدول قرار داشته باشد. یوونتوس هم با 81 امتیاز صدرنشین باقی ماند.

آنتونیو کونته در مورد شکست تیمش گفت: بدون شک تیمم در نیمه نخست به هیچ وجه خوب بازی نکرد. در عوض ناپولی خیلی خوب بود. ما در حال پرداختن بهای تعداد بازی‌های زیاد در یک برهه زمانی کوتاه هستیم. مجبور هستیم به برخی از بازیکنان مهم تیم در هر دیدار بازی بدهیم که این کار موجب خستگی بیش از حد آنها می‌شود. در این دیدار هم باید با ناپولی روبه‌رو می‌شدیم که برای پیروزی به میدان آمده بود. تیمی که در فصل نقل و انتقال‌ها بیش از 100 میلیون یورو هزینه کرده به هیچ وجه برای شکست خوردن به میدان نمی‌آید. آنها در یک سال به اندازه سه سالِ یوونتوس خرید کرده‌اند. امیدوارم رافائل بنیتس دست از این حرف‌هایش بردارد زیرا می‌داند که سود یوونتوس در سال گذشته بسیار کمتر از ناپولی بوده است.

کونته افزود: در دیدارهای آینده تلاش خواهیم کرد این شکست را جبران کنیم. درست است که بازیکنان آسیب دیده زیادی هم در ترکیب تیم هستند اما بدون شک برای رهایی از این شرایط همه کار خواهیم کرد. در این دیدار هم می‌توانستیم بیش از این جلوی حمله‌های ناپولی را بگیریم اما به نظر می‌رسید آنها برای رسیدن به پیروزی اشتیاق بیشتری دارند.
طبقه بندی: سریA،
برچسب ها: ناپولی، یوونتوس، کنته، بال9،

  • قیمت ماشین
  • غاز
  • ایران موزه
  • شکارچی نرم افزار