تبلیغات
سرزمین فوتبال - گواردیولا: شاید مربیگری یونایتد به من پیشنهاد شده اما به خاطر لهجه اسکاتلندی متوجه نشده ام
پپ گواردیولا به شوخی‌ می‌‌گوید سر الکس فرگوسن شاید پیشنهاد مربیگری منچستر را به وی داده باشد اما وی به خاطر لهجه اسکاتلندی فرگوسن متوجه صحبت‌های وی نشده است.

به گزارش بخش بین الملل سایت گل، گواردیولا که حالا باید به مصاف یونایتد دیوید مویس برود، در مورد صحبت‌هایش با فرگوسن شوخی‌ می‌‌کند: "من را به یک رستوران لوکس دعوت کرد. ما لحظاتی خوبی‌ با هم داشتیم اما انگلیسی من زیاد خوب نبود پس زمانی‌ که وی سریع صحبت می‌‌کرد من متوجه نمی‌‌شدم. شاید هم به من پیشنهاد سرمربیگری داده بود اما متوجه نشده بودم. یک شام دوستانه بود. مثل همیشه با من بسیار خوب رفتار کرد و زمان خوبی‌ را با هم گذراندیم."

پپ در مورد دیوید مویس هم می‌‌گوید: "هیچکس برای پیشرفت، راهکار ابدی ندارد. هیچکس نمی‌‌تواند بدون بازیکنان بزرگ جامی را بالای سر ببرد. من از این لحاظ خوش شانس بودم که با بازیکنان بسیار بسیار بزرگی‌ کار کردم. من برای همکاران احترام زیادی قائل هستم. اگر یونایتد به دنبال مویس بوده، حتما قابلیت آن را داشته است. گاهی اوقات شما کمی‌ بیش از همیشه نیاز به زمان برای نتیجه گیری دارید. تصمیمات یونایتد همواره درست است. آنها می‌‌دانند که مویس خوب بوده و به همین خاطر از اورتون وی را به خدمت گرفته اند."طبقه بندی: لیگ قهرمانان اروپا،
برچسب ها: پپ گواردیولا، بایرن مونیخ، منچستر یونایتد،

  • قیمت ماشین
  • غاز
  • ایران موزه
  • شکارچی نرم افزار