تبلیغات
سرزمین فوتبال - معاون سوم فلورنتینو پرز، بیشترین نقش را در پرده برداری از تخلف جدید باشگاه بارسلونا داشته است
به نظر می رسد یکی از مشاوران فعلی پرز، نقش اصلی را در فاش کردن تخلفات جدید بارسلونا ایفا کرده است.

به گزارش AS، معاون سوم فلورنتینو پرز رییس باشگاه رئال مادرید که پدرو لوپز نام دارد، نقش اصلی را در فاش کردن تخلفات جدید بارسلونا ایفا کرده است. او که از نوامبر سال گذشته در فیفا نیز فعالیت می کند، تنها فرد اسپانیایی است که در بخش وضعیت بازیکنان فیفا یا The Players Status حضور دارد و به نظر می رسد نقش مهمی در این رسوایی جدید باشگاه کاتالانی داشته است. گویا در جلسه ای که در مقر فیفا اکثر مدیران طرح "شرایط سنی برای ثبت قرارداد بازیکنان نوجوان" را رد کرده بودند، لوپز اصرار به این موضوع می کند که این طرح به رای گیری دوباره گذاشته شود.

لوپز اهل مالاگا و یک مهندس راه و ساختمان است و یکی از نزدیک ترین افراد به پرز می باشد و در طی سال های فعالیت پرز، همیشه در ارتباط با او و کنار او بوده است. او در دهه 80 نیز فعالیت های سیاسی نیز داشته است و همچنین زیر نظر پرز، در فعالیت های اقتصادی Endesa و Union Fenosa نیز حضور داشته است و یکی از مهم ترین عناصر در پروژه انتقال دیوید بکهام به مادرید نیز بوده است.

کمیته وضعیت بازیکنان فیفا 24 عضو دارد که رییس آن تئو زوانزیگر آلمانی و نایب رییس آن سانیل گولاتی از ایالات متحده می باشد و در بین بقیه اعضا آن، تنها پدرو لوپز از کشور اسپانیا حضور دارد.
برچسب ها: باشگاه بارسلونا،

  • قیمت ماشین
  • غاز
  • ایران موزه
  • شکارچی نرم افزار