تبلیغات
سرزمین فوتبال - رکوردی جدید برای گرث بیل؛ اولین بازیکن لالیگایی که در این فصل 16 گل زده و 15 پاس گل داده است
ستاره ولزی کهکشانی ها در اولین فصل خود در اسپانیا، آماری خوب از خود به جای گذاشته است.

به گزارش AS، گرث بیل با دو گلی که شب گذشته موفق شد به رایووایکانو یزند، تعداد گل های خود را در لالیگا یه عدد 12 رساند. او همچنین در رقابت های اروپایی این فصل موفق به زدن 4 گل برای تیم مادریدی شده است، که تعداد گل های او را در مجموع به 16 می رساند. از لحاظ پاس گل هم او آماری بسیار خوب دارد و با پاس گلی که شب گذشته به رونالدو داد، تعداد پاس گل هایش به عدد 12 رسید و در کنار کوکه و بالاتر از سانچز، فابرگاس، دی ماریا، مسی، راکتیچ، پاردو و ولا که 10 پاس گل داده اند، قرار گرفت. ضمن این که او در لیگ قهرمانان اروپا نیز موفق به دادن 3 پاس گل شده است که مجموع پاس گل های وی به عدد 15 می رسد.

با مشاهده این اعداد و ارقام می توان این نتیجه را گرفت که گرث بیل تا به اینجای فصل تنها بازیکن لالیگایی بوده است که توانسته در مجموع بیش از 30 گل و پاس گل بدهد. آماری که می تواند پاسخی از طرف بیل به تمام منتقدانش باشد و کمی فشارها را از روی او کم کند.

ستاره جوان ولزی پس از بازی شب گذشته با رایو به شبکه رسمی رئال مادرید گفت: "این خیلی مهم بود که ما بتوانیم در این بازی واکنش خوبی نشان دهیم و همه تیم از نتیجه راضی هستند. من در این بازی شانس برای گل زدن داشتم و موفق شدم مسیر طولانی را با توپ طی کنم و با کمی خوش شانسی یک گل انفرادی بزنم. در حال حاضر تمامی توجه ما بر روی لیگ قهرمانان اروپاست و کاملا برای آن بازی مهم و حساس آماده هستیم."


طبقه بندی: لالیگا،
برچسب ها: گرث بیل، رئال مادرید،

  • قیمت ماشین
  • غاز
  • ایران موزه
  • شکارچی نرم افزار