تبلیغات
سرزمین فوتبال - گودین: دیگو کوستا هنوز به اوج خود نرسیده است؛ بارسا به بهترین سطح خود بازگشته است
دیگو گودین، مدافع تیم اتلتیکو مادرید پیش از دیدار تیمش مقابل بارسلونا در مرحله یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.

مسی: "آمار او گویای همه چیز است. او به بهترین فرم خود برمی گردد و این نشانه ای است که بارسلونا خوب بازی می کند. او یکی از بهترین بازیکنان دنیاست."

دیگو کوستا: "کوستا به رشد کردن ادامه می دهد و هنوز به اوج خود نرسیده است. او ضربان قلب ماست و همه چیز به ما می دهد. گاهی اوقات چیزها خوب پیش نمی روند و او تنها با قدرت و تکنیک خود گره بازی را باز می کند. کاری که او انجام می دهد تحسین برانگیز است."

نقاط قوت بارسلونا: "آنها نقاط قوت زیادی دارند. دوره کوتاهی بود که شک و تردید هایی در مورد بازی آنها به وجود آمد اما آنها برگشتند. آنها در بالاترین سطح خود هستند و اعتماد به نفس زیادی دارند. آنها بازیکنان با کیفیتی دارند که همدیگر را می شناسند و سال ها در کنار هم بازی کرده اند."

جدال بارسا و میلان در این مرحله: "احساس نمی کنیم که از کسی کمتر باشیم. ما نقاط قوت خود را می دانیم و اینکه در بازی چه کار باید انجام دهیم. ما سلاح های خود را می شناسیم و با آنها می توانیم آسیب های زیادی برسانیم. نکته کلیدی در بازی ما این است که به عنوان یک تیم بازی می کنیم."

نتایج چمپیونزلیگ می تواند روی رقابت های لیگ تأثیر گذار باشد؟ "ما برای این بازی آماده ایم و از لحاظ فیزیکی در وضعیت خوبی قرار داریم و این مهم است. اعتماد به نفس بسیار بالایی داریم و احساس امنیت می کنیم. ما بازی های سختی داریم که نیاز به قدرت جسمانی زیادی دارد. ما تا آخرین لحظه خواهیم جنگید."طبقه بندی: لیگ قهرمانان اروپا،
برچسب ها: دیگو کاستا، اتلتیکو مادرید، فوتبال،

  • قیمت ماشین
  • غاز
  • ایران موزه
  • شکارچی نرم افزار